Ettevõtlusmüüt meistriklass - Michael E. Gerber

Seitse põhidistsipliini ehitamaks maailmatasemel ettevõtet

Eelinfo ja tasuta alguse PDFina tellimine

Ettevõtlusmüüt meistriklass tõlkimine on alanud

Ettevõtlusmüüt meistriklass toob Sinuni teadmised selle kohta, mida iga edukas ettevõtja teeb.

Ettevõtlusmüüt meistriklass

Ettevõtlusmüüt 1: müüt, et enamik inimesi, kes alustavad väikeettevõtteid, on ettevõtjad; 2: fataalne eeldus, et isik, kes mõistab ettevõtte tehnilist tööd, saab edukalt juhtida ettevõtet, mis teeb seda tehnilist tööd.

Eelinfo saamiseks… ja valmimisel TASUTA esimeste peatükkide saamiseks…

Ma saadan Sulle eelinfo ja valmimisel esimesed peatükid PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

„Michael Gerberi Ettevõtlusmüüt on üks neljast raamatust, mida soovitan lugeda. Nende jaoks, kes soovivad alustada ja ehitada oma ettevõtte, on see mees just õige inimene keda kuulata. Ta on kootsinud rohkem edukaid ettevõtjaid kui kümme järgmist guru kokku.”

Timothy Ferriss Timothy Ferriss
New York Times menuki „Neljatunnine töönädal” autor

„See kiiresti loetav praktiline raamat annab Sulle olulised võtmed, et mõelda ja tegutseda ettevõtlikult kogu oma järgneva karjääri jooksul.”

Brian Tracy Brian Tracy
Raamatu „Omal jõul miljonäriks” autor

„Michael Gerberi strateegiad raamatust Ettevõtlusmüüt olid olulised minu ettevõtte kasvatamisel kahest töötajast globaalseks organisatsiooniks.”

Dr. Ivan Misner Dr. Ivan Misner
Rahvusvahelise ärialase kontaktvõrgustiku BNI asutaja ja esimees

„Olen lugenud palju raamatuid ettevõtlusest. Ükski ettevõtlusalaste raamatute autor pole läinud nii sügavale teemasse kui Michael Gerber. Ettevõtlusmüüt on terav. See ühendab vaimsuse pragmaatilisusega, funktsionaalsuse emotsionaalsusega ning kire perspektiiviga!”

Jack Canfield Jack Canfield
Raamatu „Külgetõmbeseaduse rakendamise võti” autor

Michael E. Gerber Michael E. Gerber on tõeline ettevõtluse legend. Ajakiri INC. nimetas teda „Nr 1 väikeettevõtluse guruks maailmas”. Ta on Michael E. Gerber Companies asutaja ja esimees – see on unikaalne ettevõtete grupp, mis on pühendunud maailmaklassi idufirmade ja igas tööstusharus ettevõtete loomisele – ettevõte, mis muudab kuidas väikeettevõtete omanikud oma ettevõtteid kasvatavad.