Ettevõtlusmüüt - Michael E. Gerber

Miks enamik väikeettevõtteid ei toimi ja kuidas seda muuta

TASUTA esimesed peatükid

Kõikides keeltes kokku müüdud üle kahe miljoni eksemplari!

Ettevõtlusmüüt aitab Sul oma ettevõtet kasvatada kindlal tulemuslikul viisil.

Ettevõtlusmüüt

Ettevõtlusmüüt 1: müüt, et enamik inimesi, kes alustavad väikeettevõtteid, on ettevõtjad; 2: fataalne eeldus, et isik, kes mõistab ettevõtte tehnilist tööd, saab edukalt juhtida ettevõtet, mis teeb seda tehnilist tööd.

Oled valmis süstematiseerima oma (tulevase) ettevõtte? Loe kuidas ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

„Michael Gerberi Ettevõtlusmüüt on üks neljast raamatust, mida soovitan lugeda. Nende jaoks, kes soovivad alustada ja ehitada oma ettevõtte, on see mees just õige inimene keda kuulata. Ta on kootsinud rohkem edukaid ettevõtjaid kui kümme järgmist guru kokku.”

Timothy Ferriss Timothy Ferriss
New York Times menuki „Neljatunnine töönädal” autor

„See kiiresti loetav praktiline raamat annab Sulle olulised võtmed, et mõelda ja tegutseda ettevõtlikult kogu oma järgneva karjääri jooksul.”

Brian Tracy Brian Tracy
Raamatu „Omal jõul miljonäriks” autor

„Michael Gerberi strateegiad raamatust Ettevõtlusmüüt olid olulised minu ettevõtte kasvatamisel kahest töötajast globaalseks organisatsiooniks.”

Dr. Ivan Misner Dr. Ivan Misner
Rahvusvahelise ärialase kontaktvõrgustiku BNI asutaja ja esimees

„Olen lugenud palju raamatuid ettevõtlusest. Ükski ettevõtlusalaste raamatute autor pole läinud nii sügavale teemasse kui Michael Gerber. Ettevõtlusmüüt on terav. See ühendab vaimsuse pragmaatilisusega, funktsionaalsuse emotsionaalsusega ning kire perspektiiviga!”

Jack Canfield Jack Canfield
Raamatu „Külgetõmbeseaduse rakendamise võti” autor

Michael E. Gerber Michael E. Gerber on tõeline ettevõtluse legend. Ajakiri INC. nimetas teda „Nr 1 väikeettevõtluse guruks maailmas”. Ta on Michael E. Gerber Companies asutaja ja esimees – see on unikaalne ettevõtete grupp, mis on pühendunud maailmaklassi idufirmade ja igas tööstusharus ettevõtete loomisele – ettevõte, mis muudab kuidas väikeettevõtete omanikud oma ettevõtteid kasvatavad.

Ettevõtlusmüüt annab vastused ja toob Sinuni...

Gerber juhib Sind raamatus Ettevõtlusmüüt läbi ettevõtte erinevate etappide, alates ettevõtte lapsepõlvest, sealt edasi noorukiea kasvuraskuste juurde ning lõpuks küpse ettevõtlusperspektiivini: kõigi edukate ettevõtete majakani. Seejuures näitab ta kuidas rakendada õppetunde frantsiisimisest kõigile ettevõtetele, olenemata sellest, kas need on või ei ole frantsiisid. Kõige tähtsam on see, et Gerber selgitab kõige olulisemat, mida tihti jäetakse tähelepanuta, erinevus selle vahel kas Sa töötad enda ettevõtte arendamise kallal või teed tööd enda ettevõttes.

Ettevõtlusmüüt aitab Sul oma ettevõtet kasvatada kindlal tulemuslikul viisil.

Oled valmis süstematiseerima oma (tulevase) ettevõtte? Loe kuidas ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Ettevõtlusmüüt