JAGA KA OMA INVESTEERIMISHUVILISTE SÕPRADEGA

Progress vs perfektsionism investeerimises

Investor, maksuekspert ja kirjastaja Peeter Pärtel

↓↓ Loe raamatu kohta allpool ↓↓

NEW YORK TIMES'I BESTSELLER

Kõik on väljamõeldav

Mõtteviis alustavale ja edasijõudnud investeerijale, et vabaneda limiteerivatest mõttemustritest lollikindlate taktikatega, mida kasutavad maailma tipptegijad väga erinevatel aladel.

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

„Kui sa tahad finantsvabadust saavutada, siis maagiline "HOMME" tuleb ära unustada. See raamat viib su reaalsete tegudeni. TÄNA."

Aiki Arro, investeerimishuviline, "Kõik on väljamõeldav" sisutoimetaja

Miks on "Kõik on väljamõeldav" edukate raamaturiiulis?

Kellelegi meist ei antud sündides kaasa käsiraamatut. Kui Sa ei suuda mõnda muret lahendada või unistust teostada, ei ole Sina see takistuskivi.

Asi pole selles, et Sa pole töökas, arukas ega seda väärt, vaid selles, et Sulle ei ole õpetatud ühte olulist uskumust.

Ükskõik, kas soovid üürimiseks korterit osta, mõne hea investeerimisobjekti leida, aktsiatega investeerima õppida, oma ettevõtte luua või misiganes muul moel finantsvabaduse saavutada - "kõik on väljamõeldav" filosoofia õpetab Sind loovamalt ja positiivsemalt mõtlema.

Eriti, kui Su teel on tagasilööke.

See raamat ei õpeta Sulle, kuidas aktsiaid valida või korterile õiglast hinda kaubelda. See õpetab Sulle midagi palju fundamentaalsemat ja olulisemat - mõtteviisi, mis kindlustab, et Sa tegudeni jõuad ja oma tegutsemises ka edu saavutad.

Raamatust õpid:

 • Lollikindla testi õigete otsuste tegemiseks, eriti kõrgete panustega olukordades (ja neid investoritel juba on)
 • 6 taktikat, püsimaks progressi tsoonis, kui perfektsionism on kursilt kõrvale viinud
 • Lihtsa harjutuse, mis muudab Sinu eesmärkide saavutamise 42% tõenäolisemaks
 • Kuidas leida aega, mis Sul praegu puudu on
 • Kuidas üle olla kriitikast
 • Kuidas teha vahet hirmul ja intuitsioonil
 • Mida teha, kui Sul on mitu kirge ja Sa tahad piiratud ajaga teha kõike
Kõik on väljamõeldav

„Valin väga hoolikalt, milliseid raamatuid meie kirjastus eesti keeles välja annab.

"Kõik on väljamõeldav" on minu soe soovitus kõigile! See on eluviisi õpetus, mida iga edukas inimene järgida võiks."

Peeter Pärtel - investor, koolitaja ja FTE kirjastuse omanik

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

Oprah nimetab teda uue põlvkonna mõtteliidriks. Tema-nimeline bränd kuulub Inc 500 kiiremini kasvava ettevõtte hulka. Ta on eeskujuks ja inspiratsiooniks enam kui 47 miljonile inimesele, kes jälgivad tema auhinnatud MarieTV-d ning The Marie Forleo Podcast-i.

Marie Forleo.

Marie on õpetanud ettevõtjatele, kunstnikele ja paljude erinevate kirgedega, ambitsioonikatele inimestele igast eluvaldkonnast, kuidas suurelt unistada ja igapäevase tegutsemise abil tulemusi tuua.

Ajakiri Forbes loeb tema veebilehte TOP 100 parima ettevõtjatele mõeldud veebilehe hulka. Marie on olnud ka sir Richard Bransoni ettevõtluskeskuses noortele ettevõtjatele mentoriks. Kas on ka Sulle?

New Jersey osariigis sündinud ja üles kasvanud, polnud Marie'l alustades muud peale kire, sülearvuti ja unistuse. Tänaseks on ta sellest loonud sotsiaalselt teadliku digitaalse impeeriumi, inspireerides miljoneid kogu maailmas. Lisaks kõigele juhib ta tunnustatud ettevõtluskoolitust nimega B-School.

„Kuule ema, kuidas sa oskad teha nii palju erinevaid asju, mida sa kunagi varem pole teinud, ilma, et keegi neid sulle õpetaks?“

Ta pani kruvikeeraja käest, pööras end minu poole ja ütles: „Ära ole rumaluke, Marie. Miski siin elus pole liiga keeruline.

Sa võid teha, mida iganes sa endale sihiks sead, kui sa oled selle nimel valmis oma käised üles käärima ja asja ära tegema. Kõik on väljamõeldav.“

„Marie Forleo inspireerib miljoneid ennast jõustama ja oma eesmärke saavutama."

Oprah Winfrey, maailma esimene mustanahaline naissoost miljardär

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

Võimatu võimalikuks tegemisel on vähe pistmist andekusega ja peaaegu kõike tegemist massiivse tegutsemisega.

See raamat paneb Sind mõtlema, naerma ja sunnib tegutsema – sageli samal leheküljel. Kui Sa oled kunagi mõelnud, mis eraldab unistajad saavutajatest, on see raamat Sinu vastus.“

Tony Robbins

Ameerika nr 1 elu- ja äristrateeg

„Olen sageli imetlenud loovust ja terviklikkust, millega Marie oma karjääri rajab. Olen imestanud: kuidas teeb ta nii paljut nii hästi?

Raamatus paljastab Marie oma lugejatele iga saladuse ja strateegia, mida ta on ise kasutanud oma paeluva elu ja oma maailmamuutva platvormi rajamiseks."

Glennon Doyle

Raamatu Love Warrior (eesti k Armastuse sõdalane) autor

"Kui Sa ei usu, et miski on Sinu jaoks võimalik, siis see pole. Punkt. Loo lõpp. Sel hetkel, kui Sa ütled oma ajule: „See pole võimalik“ või „Ma ei suuda“ või „See ei tööta minu puhul kunagi“, on Sul 100 protsenti õigus.

Sa käsid oma ajul end välja lülitada. Mõistus ja keha järgivad. Kuigi meie kui üksikisikute potentsiaal on tundmatu, teame kindlalt, et piiratud uskumused tagavad piiratud tulemused."

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

Mis SIND tagasi hoiab?

Ükskõik, mida püüame välja mõelda, suurimad barjäärid peituvad sageli meie enda mõttemaailmas.

 • Ma pean selle investeerimisraamatu läbi lugema, aga mul pole aega
 • Ma tõesti tahan investeerida, aga mul pole raha
 • Ma ei ole lihtsalt üldse numbri-inimene
 • Ma olen juba liiga vana, et oma raha kuhugi paigutada

Üks suuremaid takistusi, mis meid tagasi hoiab, on just needsamad vabandused. Väikesed valed, mida me endale jutustame, piiravad seda, kes me oleme ja mida me lõpuks saavutame.

Igaüks leiab aeg-ajalt vabandusi, nii et ära tunne end halvasti. Tõsine probleem on aga selles, et 99 protsenti ajast, mil me ütleme „ma ei saa midagi teha“, on „ei saa“ ettekääne „ei taha“-le.

"Kõik on väljamõeldav" aitab Sul vabandustest võitu saada.

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

„Kõik on väljamõeldav“ on häbitu juhend Sinu suurimate probleemide lahendamiseks ja metsikute unistuste elluviimiseks.“

Sophia Amoruso

Raamatu „Tegijatüdruk“ (ingl k #Girlboss) autor ja Girlboss asutaja

„Marie Forleo on loodusjõud, mis aitab teistel leida enesekindlust enda ja oma ettevõtte kasvatamiseks.

Simon Sinek

Raamatute „Esmalt küsi „miks““ ja „Juhid söövad viimsena“ (ingl k Leaders eat last) autor

See raamat on imeväike investeering, võrreldes selle potentsiaalse tootlusega.

Suurema koguse tellimiseks kirjuta assistent@fte.ee ja saadame Sulle pakkumise.

Mäletad seda inimest, kes andis alla?!? Ka keegi teine ei mäleta teda.

Tundmatu

Kuidas see raamat mind investeerimise ja finantsvabaduse teel edasi aitab? +

Väga paljudel alles alustavatel investoritel on tohutult vabandusi, miks nad ei saa alustada. Olgu asi rahas, ajas või teadmistes - see on normaalne, sest me oleme inimesed.

Kahjuks hoiavad needsamad vabandused meid aga kaugel finantsvabadusest. Ja nii avastame mõne aasta pärast, et ikka pole midagi ära teinud. See raamat aitab edasilükkamisest üle saada nii, et Sa muutud peatamatuks tegutsejaks ja saad juba õigepea öelda, et oled tõsiseltvõetav investor.

Aga ega ka kogenud investoritel elu niisama lill ei ole. Mida suuremad riskid ja panused, seda keerulisemaks mäng muutub. Marie õpetab raamatus lihtsaid nippe, kuidas ka kõrgete panustega olukordades häid otsuseid teha. Ja kui Sa sellest hoolimata mõne vea teed, saad ka teada, kuidas seda enda kasuks ära kasutada.

Kõik taandub Sinu mõtteviisile. Ja see käib nii investeerimise, igapäevase raha asjaajamise kui ka misiganes muu eluvaldkonna kohta.

Kas pigem peaksid raamatud lugema alustavad või kogenud investorid? +

Mõlemad, sest mõlemad on inimesed. Ja inimestel on limiteerivad mõttemustrid ja uskumused, mis meid tagasi hoiavad. Kuigi kogemusega muutub enamik meist enesekindlamaks ja julgemaks, tulevad ikkagi teele erinevad takistused.

Sa pead oskama nendega toime tulla, misiganes ka ei tuleks. Ja Sa oled selleks suuteline - eriti, kui oled selle raamatu läbi töötanud.

Investeerimisel on mõtteviis kriitilise tähtsusega. Muidu võid Sa palju kaotada (lisaks rahale ka oma vaimse tervise).

See raamat EI ÕPETA Sind investeerima ega kortereid valima. See õpetab Sulle hoopis üht fundamentaalset arusaama, mis paneb Sind loomingulisemalt erinevaid olukordi lahendama, ja annab Sulle tööriistad, mida kasutavad maailma tipptegijad väga erinevates eluvaldkondades. See ei ole järgmine "Rikkaks saamise õpik", kuigi selle raamatu läbitöötamise tulemusena ei ole see sugugi võimatu 🙂

Kas raamat on pigem teoreetiline või praktiline? +

Oi, Sa saad mõlemat! Aga me garanteerime, et igav Sul juba ei hakka. Saad teadust, saad terve portsu praktilisi mõtteharjutusi ja kuuled inspireerivaid lugusid inimestest nagu Sinagi.

Teaduslikud uuringud on vürtsitatud tõsieluliste lugudega, mis panevad Sind tugitoolist tõusma, sest Sa lihtsalt tahad kohe tegutseda.

Kes on Marie Forleo? +

Marie Forleo on uue põlvkonna mõtteliider, nagu Oprah teda nimetab. Samuti on ta hinnatud sir Richard Bransoni poolt, kelle ettevõtluskeskuses Marie mentoriks oli.

Ta on auhinnatud MarieTV looja, mida jälgib enam kui 40 miljonit inimest üle kogu maailma (pole väike number, mis?). MarieTV on see, mis on Marie'st teinud digitaalse (sotsiaalselt vastutustundliku) impeeriumi omaniku. Impeeriumi, mis kuulub ka Ameerika Ühendriikide Inc 500 kõige kiiremini kasvava ettevõtte nimekirja.

Kuid ta alustas vaid laptopi ja kirega. Mitte ei sündinud kuldlusikas suus. Nii et, kus iganes Sina oma elus praegu ka poleks, Marie on ehe näide sellest, kuhu Sa võid jõuda. Ja tema uus raamat on kahtlemata üks parimaid abimehi sellel teel.

(Ja "Kõik on väljamõeldav" sai vähem kui kuuga New York Times bestselleriks. Samuti sai Eestis esimene tiraaž läbi müüdud vaid paari nädalaga.)

Kes tuntud nimedest raamatut lugenud on ja seda soovitavad? +

Kui Sa vähegi enesearengu alaste koolituste maailma ja raamatutega kursis oled, siis neid nimesid peaksid Sa tundma:

Peeter Pärtel - meie oma investor ja koolitaja, kes on juba oma finantsvabaduse saavutanud. (Tema näeb selles raamatus niivõrd suurt väärtust, et otsustas selle eestikeelsena välja tuua.)

Tony Robbins - Ameerika nr 1 elu- ja äristrateeg (oled kuulnud sellest mõnepäevasest suurüritusest Londonis, kust eestlased on ahhetades tagasi tulnud? Unleash The Power Within.) 

Simon Sinek - raamatu „Esmalt küsi „miks““ autor (uue põlvkonna ettevõtluses pööratakse palju tähelepanu sellele, et Sa oma miks-i leiaksid. Selle tarkuse taga on Simon Sinek.)

Brene Brown - viie New York Times menuki autor. Teiste hulgas "Ebatäiuslikkuse kingitused" ja "Dare To Lead" (eesti k "Julge juhtida"). (Ja kõikide TED-kõnede ja koolituste vahel on ta tavaelus uurimisprofessor, kes tegeleb selliste teemadega nagu julgus, haavatavus, empaatia ja häbi.)

Seth Godin - Ameerika suurautor ja ettevõtja, kelle sulest on ilmunud "Lilla lehm" ja "Mida teha, kui on sinu kord". (Ta on tõeline ettevõtluse ja turundusstrateegiate suurkuju ning oma otsekohesuses, aususes ja avatuses teeb silmad ette paljudele teistele.)

Elizabeth Gilbert - menuki "Söö, palveta, armasta" autor. (Jah, sellest raamatust on ka film. Ning mõlemad räägivad teekonnast, mille Elizabeth pärast rasket lahutust ette võttis.)

Gabrielle Bernstein - rahvusvaheline koolitaja ja kuue New York Times menuki autor. (Gabby missiooniks on aidata kõigil saavutada ühendus iseenda ja oma tõeliste soovidega.)

Cheryl Strayed - raamatu "Metsik" autor. (..millest on samuti üliedukas film tehtud. Film, mis räägib sellest, kuidas Cheryl võttis ette 1600km pikkuse jalgsimatka, et endas selgusele jõuda.)

Sophia Amoruso - noor Ameerika ettevõtja ja raamatu "Tegijatüdruk" autor. (Inspireeriv naine, kes alustas oma praeguseks 100-miljoni dollarilist ettevõtet prügikastidest riideid otsides ja kasutatud riideid eBays müües.)

...ja neid nimesid on veel. Mis neid kõiki inimesi ühendab?

Nad ei ole sündinud tiitli ja rahamägedega. Nad on tavalised inimesed, kes on läbi katsumuste edu saavutanud. Ja nad on kõik sada protsenti nõus, et teel eduni mängib mõtteviis tohutut rolli - just seda Marie raamatust õpidki.

 

Kui palju maksab raamatu transport? +

Transport on Sinu kodu lähimasse SmartPost pakiautomaati tasuta (Eesti piires).

Kui vajad transporti mõnda teise pakiautomaati või riiki, siis palun kirjuta sellest assistent@fte.ee ning saadame Sulle info, kuidas tellida ja kui palju sellega tellimuse maksumusele lisandub (kui lisandub).

Miks Sa tõesti peaksid seda raamatut lugema? +

"Kõik on väljamõeldav" õpetab filosoofiat ja mõtteviisi, mis lubab elus saavutada kõik, mida soovid. Ükskõik, kas soovid üürimiseks korterit osta, mõne hea investeerimisotsuse teha, aktsiatega investeerima õppida, oma ettevõtte luua, taas trenni tegema hakata, laulma õppida või misiganes muid unistusi ellu viia.

Marie õpetab lihtsaid, kuid tõhusaid meetodeid, mis aitavad keerulisi olukordi lahendada. Mis muudavad eesmärkide saavutamise 42% tõenäolisemaks. Mis aitavad jagu saada aja- ja rahanappusest ning vahet teha hirmul ja intuitsioonil.

Nagu Ameerika nr 1 äri- ja elustrateeg Tony Robbins ütles: „Võimatu võimalikuks tegemisel on vähe pistmist andekusega ja peaaegu kõike tegemist massiivse tegutsemisega. See raamat paneb Sind mõtlema, naerma ja sunnib tegutsema – sageli samal leheküljel. Kui Sa oled kunagi mõelnud, mis eraldab unistajad saavutajatest, on see raamat Sinu vastus.“

Maailma tipptegijatelt meile, kes me alles püüdleme sinnapoole. Oled Sa selleks valmis?

Ma pole Marie'st midagi kuulnud - kas ta on tegija? +

Absoluutselt! Marie'l on miljoneid jälgijaid üle maailma ja seda põhjusega.

Läbi kogu raamatu võid lugeda lugusid tavalistest inimestest, kes on võidelnud rahapuuduse, halbade suhete, haiguste ja kõige võimaliku negatiivsega. Ja võitnud!

"Kõik on võimalik" ei ole lihtsalt sõnakõlks. Selle mantra võimu ja väe teeb Marie Sulle raamatu jooksul nii selgeks, et Sul on raske seda unustada. Ka Sinul saab sellest palju kasu olema!

Lõbus fakt: raamatu tõlke- ja toimetamise meeskond Eestis kasutas juba toimetamise ajal seda filosoofiat ülimalt edukalt. Tänu "kõik on väljamõeldav" filosoofiale on Sul täna võimalik seda raamatut tellida 🙂 Tavaliselt kulub raamatu eestindamiseks ja turundamiseks kordades rohkem aega. 

Kas see on üks neist raamatutest, mis riiulinurka seisma võib jääda? +

Ei. Resoluutne "ei". Kui Sa raamatu juba lahti teed, siis ära imesta, kui mõne tunni pärast ikka veel seda loed. Segu huumorist, otsekohesusest ja inspiratsioonist teeb Su tuju nii heaks, et raske on raamatut käest panna.

On raamatuid, mis on kuivad ja mida Sa võib-olla oled sundinud end lugema. "Kõik on väljamõeldav" on selliste kõrval puhas meelelahutus. Aga oi, kui olulise ja sügava sõnumiga. Marie viib Su rännakule, jagades enda katsumusi ja võite. Ta viib Su eneseavastuse retkele, mida Sa tahad kaasa teha.

Mul on siin vastamata küsimus, kuhu kirjutan? +

Palun kirjuta meie assistent Anna-Liisale: assistent@fte.ee ja ta leiab Sulle vastuse.

SOOVIN SEDA RAAMATUT

Kindlusta parim hind ja telli oma raamat nüüd. Tavahind raamatupoes 24,99eur.

„Valin väga hoolikalt, milliseid raamatuid meie kirjastus eesti keeles välja annab.

"Kõik on väljamõeldav" on minu soe soovitus kõigile! See on eluviisi õpetus, mida iga edukas inimene järgida võiks."

Peeter Pärtel - investor, koolitaja ja FTE kirjastuse omanik

„Marie on autentne. Ta inspireerib sellega, kuidas elada ja tegutseda missiooni-põhiselt. Olla truu sellele, mis tempos Sina liikuda soovid ning kuidas oma idee ellu viia.

Ta nõuanded on tabavad ja praktilised ning ka tema õpetused on minu elu palju muutnud."

Elerin Sahtel - mitme kirega eneseavastaja

"Maailm on muutunud uueks ja vanaviisi jätkata pole enam võimalik. Marie on tõesti uue põlvkonna mõtteliider. Eriti, kui asi puudutab tegutsemist ja eetilist ettevõtlust."

Mari-Liis Laanemaa - kunstnik

„Jõua oma isikliku väe ning loomisjõuni lihtsate ja hästi praktiliste sammudega.

Sina ise saad oma elu muuta ja selle järgmisele tasemele viia ükskõik, millises valdkonnas."

Marlen Annabel Kubri - teadliku elu koolitaja ja coach, Marlen Annabel TV looja

"Olles Marie'd 5 aastat jälginud, on üks tema tugevaimaid tarkuseterasid kõik on väljamõeldav.

Marie pakub tuge ja inspiratsiooni ning ta teeb seda mänguliselt! Kindlasti ei hakka sul temaga igav."

Keiu Paas - stiilinõustaja

"Raamatul ja raamatul on ikka väga suur vahe! Kui mõnest raamatust vead end läbi, siis Marie raamatu tahad lõpuni lugeda. Kohe.

Inspiratsioon garanteeritud. See on järgmine bestseller."

Aiki Arro - digiturundaja

OOTA... Soovid tutvumiseks TASUTA 2 peatükki?

Selleks sisesta enda nimi ja e-posti aadress – saadame Sulle need pdf-ina. Õpid, kuidas jõuda tulemusteni, ja kuidas inimesed nagu Sina on neid õpetusi eduks rakendanud.

privacy Me väärtustame privaatsust ning ei jaga Sinu e-posti aadressi kellegagi.