Rikkaks saamise õpik:

Miljonäri KIIRTEE - MJ DeMarco

Murra lahti jõukuse kood ja ela elu lõpuni rikkalt.

TASUTA esimesed peatükid ja väärtuslik lisamaterjal

MJ DeMarco:

"Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!"

Miljonäri KIIRTEE

Kas Sinus peitub samuti miljonärist ettevõtja? Loe ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide ja väärtusliku lisamaterjali saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina ja väärtusliku lisamaterjali lingid. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Meediakajastus

Rahageenius  Ärileht  Äripäev  Investeerimisklubi  Investeerimisraadio  RahaRaadio

MJ DeMarcoMJ DeMarco on ennast üles töötanud multimiljonär, ettevõtja, investor ja kirjanik. MJ läks pensionile noorena oma kolmekümnendates eluaastates ja ta elab hetkel ilusas Phoenixis, Arizonas, kus ta kireks on kiired autod, fitness ja Kiirtee finantsvabadus.

Lugeja kuulutab…

„Lõpuks oli kellelgi julgust välja öelda tõde kogu selle jama kohta meie ümber ja juhatada meid tõelise jõukuse raja poole…“

„See raamat on äratuskellaks, metsikus suurusjärgus – nii mõnigi laialt tuntud finantsguru tahab talle kätte maksta!“

„Ma võin ausalt öelda, et vahet pole, kas Sa oled juba jõukas või pankroti äärel: see raamat muudab Su elu.“

Kas Sulle on müüdud 40-aastane finantsvale?

On olemas Kiirtee miljonite juurde; otsetee, mis on sillutatud matemaatikaga, kus Sa võid ELADA RIKKALT PRAEGU versus SURRA RIKKALT HILJEM. Selle asemel on Sulle teinud ajupesu terve armee pankade „nõustajaid”, kes kuulutavad unistusi-tapvat dogmat, mida tuntakse nimetuse „aeglaselt rikkaks“ all. Nende lämmatav plaan lubab vanas eas rikkaks saada ja nad panustavad Sinu finantstuleviku hooletult aktsiaturgudele, tööturule ja kinnisvaraturule. Loobu looda-ja-palveta finantsplaanist, vaheta teid, mine Kiirteele ja tee oma unistused teoks.

Miljonäri kiirtee annab vastused ja toob Sinuni...

 • - Miks „rikkus ratastoolis”, 40 aastat töökohti, pensionifondid, investeerimisfondid, mõttetu kokkuhoidlikkus ja teised „investeerimisnõustajate“ strateegiad ei tee Sind kunagi rikkaks.

 • - aitab Sul ära tunda enda müügikoera "tõu" – nii saad Sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse kasvu

 • - Miks enamik „saa rikkaks“ raamatuid on rikkaks teinud ainult autori – mitte Sinu!

 • - Kuidas tunda ennast tõeliselt jõukalt kohe praegu, isegi kui Sa oled vaene nagu kirikurott.

 • - 5 jõukuse käsku – kuidas luua miljonäriks tegev sissetulek!

 • - Number 1 vaesuse põhjus – alusta siit ja Sa muudad kõike!

 • - Kuidas tekitada puhta väärtuse plahvatuslik kasv 400% või rohkem, jäta hüvasti tühise 8% aktsiaturu tootlusega!

 • - Miks gurude jaburus „tee seda, mida Sa armastad“, „järgne oma kirele“ ja teised hea-tunde banaalsused on kõige tõenäolisemalt tupikud ja ei vii jõukuse juurde.

 • - Ja üle 250 vaesust trotsiva ning jõukust kiirendava meelespea!

„See raamat (Miljonäri kiirtee) ei ole nagu 99% teistest samal teemal olevatest raamatutest. See raamat ei ürita sulle autori uut koolituspaketti või tema järgmist raamatut maha müüa. See raamat paneb sind nägema probleeme ja nende võimalikke lahendusi. See raamat räägib reaalsetest summadest ja reaalsetest olukordadest. See raamat pole lihtsalt äri- või ettevõtlusteemaline raamat. See raamat pakatab täielikult rakendatavast elulisest filosoofiast, tänu millele olen ma vastu võtnud elumuutvaid mitte-nii-kergeid otsuseid, mis muutsid täielikult asjade kulgu ja käiku. See raamat äratab sinus sisemise ettevõtja. Isegi siis, kui sa temast pole varem ei kuulnud ega teda näinud.”

Uku Sõrmus
Lugeja

Väärtuslik lisamaterjal sisaldab...

 • - Eksklusiivintervjuud Miljonäri kiirtee autoriga MJ DeMarco (Äripäeva raadio)

 • - Vestlusringi Eesti investoriga Jaak Roosaare (Rikaks saamise õpik, Aktsiatega rikkaks saamise õpik, Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik ja Kuidas saada rahatargaks? autor)

 • - Arutelu Rahafoorum ja Raharaadio läbiviijaga Taavi Pertman

 • - Arutelu Investeerimisraadio läbiviijatega Kristi Saare ja Tauri Alas

 • - Äripäeva investor Toomase arvamust Miljonäri kiirtee raamatust

 • - Viiteid ajalehe artiklitele milles on juttu Miljonäri kiirteest (Äripäev, Eesti Päevalehe Ärileht, Raha Geenius)

 • - Põhjalikku võrdlust teiste autoritega nagu Robert Kiyosaki (Rikas isa vaene isa), Dave Ramsey (tema ideed kajastuvad Jaak Roosaare raamatutes) ja Suze Orman

 • - ja muud mida Miljonäri kiirtee väljaandja Peeter Pärtel on eestikeelsena leidnud Miljonäri kiirtee kohta

Kas Sinus peitub samuti miljonärist ettevõtja? Loe ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide ja väärtusliku lisamaterjali saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina ja väärtusliku lisamaterjali lingid. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Miljonäri KIIRTEE