Rikkaks saamise õpik:

Miljonäri KIIRTEE - MJ DeMarco

Murra lahti jõukuse kood ja ela elu lõpuni rikkalt.

TASUTA esimesed peatükid

MJ DeMarco:

"Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!"

Miljonäri KIIRTEE

Kas Sinus peitub samuti miljonärist ettevõtja? Loe ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Meediakajastus

Rahageenius  Ärileht  Äripäev  Investeerimisklubi  RahaRaadio

„Miljonäri kiirtee esitas minu mõtlemisele ja arusaamadele mitmeid tugevaid väljakutseid. Lisaks muudatuste tegemisele enda elus otsustasin koheselt, et ma pean selle raamatu eestlasteni tooma meie emakeeles. Siin see on. Loodan, et Miljonäri kiirtee aitab Sul teha enda elus muudatusi ja paremaid otsuseid ettevõtluse ja investeerimisega seoses. Kohtumiseni kiirteel!”

Peeter Pärtel Peeter Pärtel
Ettevõtja ja investor, Miljonäri kiirtee sisuline toimetaja ja eestikeelse tõlke kirjastaja

„Peale Miljonäri kiirtee lugemist jõudsin oma esimese töötava ettevõtte mudelini. Loobumine isekast soovist teha vaid seda, mida ma armastan ja keskendumine väärtuse loomisele võimalikult paljudele inimestele, andis võimaluse tekkida kirel töötamaks oma unistuste täitumise nimel.”

Alvar Räägel Alvar Räägel
Internetikaubanduse ettevõtja

MJ DeMarcoMJ DeMarco on ennast üles töötanud multimiljonär, ettevõtja, investor ja kirjanik. MJ läks pensionile noorena oma kolmekümnendates eluaastates ja ta elab hetkel ilusas Phoenixis, Arizonas, kus ta kireks on kiired autod, fitness ja Kiirtee finantsvabadus.

Lugeja kuulutab…

„Lõpuks oli kellelgi julgust välja öelda tõde kogu selle jama kohta meie ümber ja juhatada meid tõelise jõukuse raja poole…“

„See raamat on äratuskellaks, metsikus suurusjärgus – nii mõnigi laialt tuntud finantsguru tahab talle kätte maksta!“

„Ma võin ausalt öelda, et vahet pole, kas Sa oled juba jõukas või pankroti äärel: see raamat muudab Su elu.“

Kas Sulle on müüdud 40-aastane finantsvale?

On olemas Kiirtee miljonite juurde; otsetee, mis on sillutatud matemaatikaga, kus Sa võid ELADA RIKKALT PRAEGU versus SURRA RIKKALT HILJEM. Selle asemel on Sulle teinud ajupesu terve armee pankade „nõustajaid”, kes kuulutavad unistusi-tapvat dogmat, mida tuntakse nimetuse „aeglaselt rikkaks“ all. Nende lämmatav plaan lubab vanas eas rikkaks saada ja nad panustavad Sinu finantstuleviku hooletult aktsiaturgudele, tööturule ja kinnisvaraturule. Loobu looda-ja-palveta finantsplaanist, vaheta teid, mine Kiirteele ja tee oma unistused teoks.

Miljonäri kiirtee annab vastused ja toob Sinuni...

  • - Miks „rikkus ratastoolis”, 40 aastat töökohti, pensionifondid, investeerimisfondid, mõttetu kokkuhoidlikkus ja teised „investeerimisnõustajate“ strateegiad ei tee Sind kunagi rikkaks.

  • - aitab Sul ära tunda enda müügikoera "tõu" – nii saad Sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse kasvu

  • - Miks enamik „saa rikkaks“ raamatuid on rikkaks teinud ainult autori – mitte Sinu!

  • - Kuidas tunda ennast tõeliselt jõukalt kohe praegu, isegi kui Sa oled vaene nagu kirikurott.

  • - 5 jõukuse käsku – kuidas luua miljonäriks tegev sissetulek!

  • - Number 1 vaesuse põhjus – alusta siit ja Sa muudad kõike!

  • - Kuidas tekitada puhta väärtuse plahvatuslik kasv 400% või rohkem, jäta hüvasti tühise 8% aktsiaturu tootlusega!

  • - Miks gurude jaburus „tee seda, mida Sa armastad“, „järgne oma kirele“ ja teised hea-tunde banaalsused on kõige tõenäolisemalt tupikud ja ei vii jõukuse juurde.

  • - Ja üle 250 vaesust trotsiva ning jõukust kiirendava meelespea!

„See raamat (Miljonäri kiirtee) ei ole nagu 99% teistest samal teemal olevatest raamatutest. See raamat ei ürita sulle autori uut koolituspaketti või tema järgmist raamatut maha müüa. See raamat paneb sind nägema probleeme ja nende võimalikke lahendusi. See raamat räägib reaalsetest summadest ja reaalsetest olukordadest. See raamat pole lihtsalt äri- või ettevõtlusteemaline raamat. See raamat pakatab täielikult rakendatavast elulisest filosoofiast, tänu millele olen ma vastu võtnud elumuutvaid mitte-nii-kergeid otsuseid, mis muutsid täielikult asjade kulgu ja käiku. See raamat äratab sinus sisemise ettevõtja. Isegi siis, kui sa temast pole varem ei kuulnud ega teda näinud.”

Uku Sõrmus
Lugeja

Kas Sinus peitub samuti miljonärist ettevõtja? Loe ja saad teada. TASUTA esimeste peatükkide saamiseks…

Ma saadan Sulle esimesed peatükid PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Miljonäri KIIRTEE