Müügikoerad - Blair Singer

Oma sissetuleku hüppeliseks kasvatamiseks ei pea Sa olema ründekoer.

TASUTA esimene peatükk

Müügikoerad

TASUTA esimese peatüki saamiseks…

Ma saadan Sulle esimese peatüki PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Rikas isa ütles: "Ettevõtlus ja investeerimine on meeskonna spordialad."

Robert Kiyosaki Robert Kiyosaki
Ettevõtja, investor, koolitaja ja Rikas isa, vaene isa autor

Blair Singer on raamatu Müügikoerad autor ja üks Robert Kiyosaki Rich Dad (Rikas isa) nõuandjatest. Blair on töötanud sadade tuhandete inimeste ja ettevõtetega enam kui 20 riigis aidates neil kasvatada sissetulekuid ja jõukust kasutades väikse hääle taltsutamise tehnikaid ning treeninud nende müügi, meeskonna, raha ja suhete oskusi.

Blair Singer:

"Müük on iga ettevõtte vereringe ja selle saladuste tundmine on võti saamaks seda mida Sa tahad kõigis elu valdkondades – nii eraelus kui tööelus."

Rahvusvaheline menuk Müügikoerad on inspireerinud väikeettevõtete omanikke, otsemüüjaid ning ettevõtjaid üle maailma juba rohkem kui kümme aastat kuna selle sõnum on selge:

Erinevus "miljoni euro idee" omamise ja miljoni euro omamise vahel on Sinu võime müüa oma ideed, konseptsiooni, teenust või toodet. Hoolimata sellest, kas Sa otsid töökohta, soovid värvata suurepärast meeskonda ja hoida neid tegutsemas, müüa oma teenuseid, kaasata kapitali või lihtsalt veenda iseennast... müügioskus on Sinu tähtsaim oskus.

Müügikoerad...

  • - toob Sinuni viis lihtsat, kuid kriitilist, tulu toovat oskust mis võivad Sinu sissetulekut hüppeliselt kasvatada

  • - aitab Sul ära tunda enda müügikoera "tõu" – nii saad Sa edaspidi mängida oma tugevustele ja kogeda tohutut efektiivsuse kasvu

  • - aitab Sinul ja Sinu meeskonna liikmetel saada mööda hirmudest, kahtlustest või eitamistest mis seostuvad sõnaga "müük"

  • - õpetab Sulle kuidas täielikult muuta oma suhtumist 30 sekundiga või kiiremini nii, et Sa saad tegutseda maksimaalse enesekindlusega – igas situatsioonis

  • - annab Sulle oskused muuta iga "Ei" "Jah"iks – ükskõik kellega Sa räägid

  • - annab Sulle vihjeid ja tööriistu inspireerimaks ja juhatamaks iga müügimeeskonda

TASUTA esimese peatüki saamiseks…

Ma saadan Sulle esimese peatüki PDF failina. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.

Müügikoerad